Fascinácia farbou

Osvedčená kvalita:
Už vyše 25 rokov vyrába GEALAN farebné akrylcolorové profily metódou koextrúzie. Táto inovačná technika sa od inak bežných postupov nanášania farieb značne odlišuje.

akrylcolor je:

  • bez lakovania alebo poťahovania fóliou
  • o cca 0,5 mm hrubší ako každá vrstva laku
  • odolný proti poškriabaniu
  • neoddeliteľne spojený s profilom
  • chránený proti olupovaniu a odpraskávaniu
  • ľahko ošetrovateľný a nenáročný na údržbu

Farebné okenné profily zdôrazňujú stvárnenie priečelia. Obytné domy sa tak stávajú pôvabným pútačom, dostávajú svoju nezameniteľnú "vizitku". Problém nepredstavujú ani osobitné dizajnové predlohy alebo farebné odtiene typické pre regióny. Keď naše okná ukazujú farbu, žiada sa rozmanitosť. Pre každé prostredie vhodný odieť. Zahrnuté sú všetky farby, od vznešenej bielej až po jemnú bridlicovo sivú. Prirodzene stálofarebné a skúšané RAL. Lebo kvalita je aj pri farebných plastových oknách pre GEALAN najvyššou prioritou. Preto naše farebné akrylcolorové profily vyrábame špeciálnou metódou kolorovania. Pritom sa spolu neoddeliteľne spoja biele PVC jadro a farebné akrylové sklo.

Vonkajšia farebná vrstva akrylového skla vykazuje veľkú odolnosť proti poškriabaniu a rozsiahlu odolnosť proti poveternostným vplyvom, ako slnko, vietor, dážď, chlad a teplotné výkyvy. Polomatný, hladký a nepórovitý povrch je odolný proti usádzaniu prachu a špiny. Odpadá nepríjemné odlupovanie, odpraskávanie a dodatočné natieranie. Akrylcolorové okná sú takmer bezúdržbové a výnimočne ľahko ošetrovateľné. Odpudzujú špinu a dajú sa čistiť jednoduchými čistiacimi prostriedkami. Neprekonateľná stálofarebnosť profilov akrylcolor fascinuje počas celej životnosti okna.