Kto pri riešení priečelia kladie dôraz na prirodzený vzhľad a súčasne sa nechce vzdať predností modernej okennej techniky, má dobrú alternatívu: plastové okná v dizajne drevodekoru. Odporúčajú sa ako klasický štýlový element pri renovácii starých domov, ako aj pri riešení vzťahujúcom sa k obrazu krajiny. Oknami s drevodekorom dostane náročná architektúra svoju osobitnú estetiku. Na želanie sú k dispozícii okná s drevodekorom GEALAN aj s obojstrannou fóliou. Na to sa z optických dôvodov používajú hnedo prefarbené plastové profily. Tak sa aj pri otvorenom okne ukazuje prirodzený vzhľad a dodatočne sa zdôrazní dekoratívne pôsobenie dreva.

Modernú okennú techniku možno realizovať v závislosti od typu domu a osobných predstáv. 

Presvedčivé argumenty

Vzhľad

Ten kto pri voľbe fasády domu uprednostňuje prírodný vzhľad v kombinácii s modernou okennou technikou, má len jednu možnosť: plastové okná so vzhľadom dreva. Ponúka sa možnosť tejto voľby ako klasický štýlový prvok pri renováciách starších domov ako prvok zapadajúci do koloritu krajiny. Pomocou okien v drevodekore od GEALANU získa daná architektúra svoju zvláštnu estetiku.
 
Technika
 
Okná s drevodekorom od GEALANU majú všetky pozitívne vlastnosti moderných plastových okien. Sú trvanlivé, odolné voči poveternostným vplyvom, nevyžadujú údržbu a vyznačujú sa veľmi dobrou tepelnou a hlukovou izoláciou. Šetria Váš čas aj peniaze, skvalitňujú komfort bývania a aktívne prispievajú k ochrane životného prostredia. Je to dobré rozhodnutie.


 
 
Dômyselnosť
 
Pre zvláštne nároky sú k dispozícii okná s drevodekorom od GEALANU podľa požiadavky aj obojstranne laminované. Z estetických dôvodov sú nosné plastové profily vyrobené v hnedej farbe. Aj pri otvorenom okne majú prírodný vzhľad, dojem dreva je viac zdôraznený.


 

* Jednotlivé vyobrazenia dekorov sú iba orientačné a môžu se líšiť od originálu.